| kta_3773 a întrebat:

O intrebare pentru fete...
Cum reactionezi atunci cand iti place un baiat si vrei sal cunosti mai bine?
Esti in stare de orice ca sa intri in legatura cu el?

nu vreau sfaturi, vreau doar afirmatii!

Răspuns Câştigător
| picolini a răspuns:

Da. sunt foarte directa. imi place sa ii spun omului in fata ce am de zis si sa aflu cat mai repede si mai sigur ceea ce vreau sa aud. bafta

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu fac orice de fapt nu fac nimicrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca daca nu vrei sfaturi, pui intrebarea de curiozitate.

Ehhh...eu de felul meu nu sunt directa la fazele astea. Incerc sa ii atrag atentia cumva sa ii castig amicitia, fara sa il abordez direct. Asa imi place mie, creste farmecul asa.

| kta_3773 explică:

Da, din curiozitate pentru ca asta nu inteleg...si as vrea sa vad cum v-ati purta in aceasta situatie

binenteles poate fi si o castigatoare pentru un raspuns bun

| kta_3773 explică:

Ok,nu faci nimic, dar asta inseamna ca nu te intereseaza...nu?