| bogdannr a întrebat:

O intrebare simpla. Cum iti dai seama daca o fata te place?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Atunci cand se urca in cabina si trage 2 claxoane iti transmite un TE IUBESC laughing oricum se uita la tine si rade, vorbeste pe ascuns, face cu ochiul.

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Din priviri, sta mult cu ochii pe tine, cand tu nu esti atent, depinde si de fata.

| neutrino a răspuns:

O astepti cu masina din avatar: se urca, te place, nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah, e simplu, se vede din gesturile pe care le face. Se uita mult la tine, se baga in vorba cu tine si iti face complimente. Poate se si rușinează, atunci e clarhee hee BAFTA CU TIPA!

| Paul3kileDeCurcan a răspuns:

Iauzi fratehappy tot felul de complicatii te uiti sa vezi cum nu stiu ce, o pandesti la mimica expresii, cuvinte, testezilaughing) doamneeee. te duci frate si ii zici ca o scoti in oras. daca refuza, bafta. daca accepta sau e nehotarata, te place.

| lewlwow a răspuns:

1.treci pe langa ea, daca te priveste insistent este un semn insa, un semn este si daca doar isi arunca privirea spre tine.2.este atenta cu tine, isi face griji etc.
socializeaza cu ea, nu fi timid..foloseste un limbaj cat mai potrivit, fara excese.zambetul nu trebuie sa lipseascahappy