| anonim_4396 a întrebat:

BUNA AM O INTREBARE SIMPLA, CRED EU, CUM ITI DAI SEAMA CIND SOTUL TE INSEALA?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

Vine tarziu acasa, are scuza pentru orice intarziere, se inmultesc vizitele "la o bere cu baietii", samd.
fii diplomata, asa cum si el este (daca stie cum sa fie): vezi daca are fire de par pe haine, altele decat ale tale, daca miroase a parfum de femeie, daca nu mai aduce toti banii in casa...
un barbat "umblat" nu va fi prins asa usor.
insa unul care nu stie sa se-ascunda. iti vei da seama de asta intr-o clipita!winking

9 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

incepe sa se poarte ciudat devine agitat cand il intrebi unde a fost chestii din astea...

| stardeea a răspuns:

pai are motive tot timpu sa plece de acasa, vorbeste tot timpu la telefon, iti vorbeste frumos depinde si de barbat acum ce fire are

| yami a răspuns:

Ori se poarta impecabil, flori, bombonele, dulcegarii, cum nu a fost deloc pana acum, pentru ca sa simte vinovat si vrea sa se revanseze... ori cauta motive de cearta, pentru a putea iesi afara sa se vada cu EA, cauta cearta pentru a nu se simti vinovat pentru ceea ce face...si mici detalii care scot in evidenta SCHIMBAREA: se ingrijeste mai mult, da importanta mai mare la felul in care arata, e mai agitat, nu raspunde la telefon de fata cu tine, sau inchide tel, pleaca mai des de acasa si sta mai mult ca de-obicei.lucrurile astea le simti, pentru ca el se transforma radical!

| Mia_8661 a răspuns:

Fiecare are stil deosebit, trebuie sa stii tu o modalitate de a-l prinde asta daca vrei si pe urma nu mai ai zi buna, gandeste-te bine ca daca vrei il prinzi...

| cristina_4459 a răspuns:

Cred ca e cea my simpla intrebare... daca vezi k n se my comporta k inainte, daca vine tarziu aksa, daca ii suna telu, daca-ti zice ca se duke la bere q baietii d ft multe ori...sunt ft multe

| danasang a răspuns:

Daca e atit de simpla, cum de nu ti-ai dat seama pina acum daca te inseala sau nu?!
ar fi cateva idei, dar nu sunt general valabile. depinde foarte mult de felul de a fi al barbatului. in primul rand daca si-a schimbat comportamentul, independent de problemele de serviciu sau de sanatate. daca doreste sa experimenteze lucruri noi in pat, multe, intr-un timp scurt.
dar cel mai sigur semn ca te inseala este... un alt miros. stii cum iti miroase detergentul cu care ii speli camasile, stii ce deodorant foloseste, stii care e parfumul sapunului pe care il aveti in casa... un miros strain, nu neaparat puternic, de pe pielea, tricoul sau maxim camasa lui e semnul cel mai sigur.
si mai e acel ceva ...nedefinit pe care il detine orice femeie care isi iubeste barbatul. pur si simplu, stie, din nenumaratele si nesemnificativele semne pe care le primeste de la omul ei.
din pacate, barbatii sunt extrem de previzibili, si sunt usor de prins daca au calcat stramb...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DUTE LA TEST DE FIDELITATE SI VEI AFLA DAK TE INSEALAbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta nu poate sa tio spuna nimeni pentru ca fiecare are alt obicei dar fi tu mai desteapta uitate sub unghiile lui verifica telefonul antreabal pe unde umbla ce face la serviciu si cu timpul ati dai seama nu uita barbatul este capul si femeia gatul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea ta e daca poti sa accepti asta. eu zic sa nu te crizezi ca nu vei afla nimic. ai rabdare si afla de una singura, dupa ce il prinzi, vb calm cu el si luati o hotarare impreuna. daca nu-l mai supoti gaseste-ti altu`... dar sti. toti barbatii sunt la fel. incearca sa-l faci pe asta care-l ai sa vada ca il meriti si poate nu va face greseala asta niciodata.