| Foartesecret a întrebat:

O prietena de-a mea e obsedata de sex face intr-una cu toti baietii pe care ii gaseste si de la un timp acuza probleme de burta aproximativ o luna. dar testul de sarcina l-a facut si nu are nimic si totusi ciclu nu ii vine anorexie nu cred ca are ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Schizofrenie sexuala are, am glumit dar poate nu mananca bine si mai ales spune-i tipei ca e o mare c...a

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Numa asa de curiozitate, cati ani are? ca nu e obligatori sa i vina ciclu la fix in fiecare luna, si possibil si sa nu manance bine.sanatos.

| DeeaMarry a răspuns:

Testele alea din comert nu sunt foarte sigure, mai ales daca nu le folosesti corect. Cel mai bine ar fi sa mearga la medic.

| EyesSad17 a răspuns:

Mama ce ma enerveaza baietii cand fac pe nebunii fac sex cu ele si dupa aia le zic curva cand s-a culcat cu ea nu era curva dar dupa ce au terminat partida de sex e o curva pe bune te nu sunteti nesuferiti

| ANONIMA1234 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faca cu toti baietii deoarece unii baieti cu care a facut pot avea nu stiu...boli sau ceva si e posibil sa o afecteze...