| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face testul de sarcina in prima luna de sarcina in timp ce ai ciclu?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, ciclul nu-l influenteaza. Dar sangerarea pe sarcina nu e ciclu, ci un semn ca ceva nu e in regula si trebuie sa te vada ginecologul. Daca ti-a venit ciclul cel mai probabil nu esti insarcinata.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-a venit, pentru ce?
Daca ai probleme, atunci sa-l faci!

| alexya_4891 a răspuns:

Daca nu mai iti vine ciclul inseamna ca esti garavida da cat timp iti vine inseamna ca nu ai nimic, decat daca tei lovit la burta si iti curge sange sar pute sa pierzi sarcina