| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

O prietena, m-a rugat sa pun intrebarea asta :ii place de un baiat de varsta ei si ala nici nu se uita la ea, mai ales ca prefera ca toti baieti, fetele mai mari ce poate s faca?

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Sa se comporte si ea ca o fata mai mare, sa arate ca nu mai e o fetita.

| alliss a răspuns:

Mie mi se pare ca tu esti acea " prietena " laughing) adica ce rost ar avea sa-ti zica " Fata pune si tu intrebarea asta pe TPU ca sa vad ce se intampla " straight face Hai sa fim seriosi. Ea ce e handicapata nu poate sa-si faca un cont? straight facestraight face

| Dreamz a răspuns:

Daca arata bine, iar acelui baiat ii plac fetele slabute si mai feminine, ar putea sa se imbrace mai in acest gen sau cum ii place lui (cool, baietesc etc.)Asta in primul rand. In al doilea, cei doi ar putea deveni prima data prieteni, nimic mai mult, gasind interese comune, sa discute foarte mult si sa se inteleaga. Deoarece doar prietenia cu un baiat este posibila. Apoi, usor-usor, poate incepe sa treaca la "atac". Un film la care sa spuna ca niciunul din prieteni nu a vrut sa mearga (de preferabil unul romantic), la un party, la care prietena ta "sa nu aiba" partener si sa il ia pe el si asa mai departe, pana cand prietenia lor devine mai mare si mai stransa, iar apoi bomba:adevarul.

| TrottiForYouOfSurprise explică:

Alliss sincer zis nu sunt eu aceea 'pritena ', numai ca ea nu are chef sa-si faca cont pentru o intrebare