| pikaciu_2956 a întrebat:

O problema...deci am lasat`o mai incet cu masturbarea maxim 1-2 pe saptamana, dar acum am o dilema!
NU ejaculez tot timpul sperma, adica uneori iese doar un lichid, alte ori sperma nu are legatura cu faptul ca ejaculez de 2-3 ori intr-o zi. e aleaotoriu.mai nou dupa ce ejaculez prima oara si continui simt ca trebuie sa iasa si nu iese nimic.am vreo problema cu organismul?
nu poate fii din cauza indezvoltarii...(cred)
am 14 ani, sunt baiat 1.60 si 49 kg.

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Bai... te cred ca esti in spatele monitorului si paaaana mea... dar acum e vorba d bun simt. Te cred ca poate nu te cunoaste nimeni sa te critice dar nu mai suntem chiar asa inapoiati sa ne avariem din orice.

Cum pana mea puneti aceeasi intrebare mereu?

daca scrii sus la "cauta" masturbare. ti se insira un pomelnic de 1000 de masturbari.

cica iti iese un likid.

pai ba. pana mea.

daca tu erai obisnuit sa o faci des si acum ai strans gaura. normal ca, corpul tau e dereglat.

Fratilor. ne facem de ras rasa masculina cu masturbarile voastre. Asta e ceva Intim. nu sa stie un popor intreg.

daca nu sunteti in stare sa intrebati parintii sau un pr apropiat. nu va mai faceti de ras singuri

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Este normal sa se intample si astfel de dereglari. Cu timpul, organismul tau se va mai regla si va fi mai bine.
Nu mai opta pentru masturbare ca nu prea e bine la varsta ta. Ocupati timpul cu alte lucruri mai serioase si mai importante.

| Pho3nix a răspuns:

Las-o mai moale ca te prinde radaru`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da ce probleme ai tu la 14 ani... o problema la matematica pe zi daca ai rezolva te asigur eu ca nu o sa mai ai probleme cu organismullaughing Am o intrebare : Inainte de cate ori pe saptamana de masturbailaughing) Romania e plina de handica**** mental!

| Renesmee1 a răspuns:

Dap problema cu organismul deoarece am vazut baieti cu mai multe kg al 14 ani decat tine