| Nikcoletta a întrebat:

Oare am rămas insărcinată? Prietenul meu s-a masturbat şi a ejaculat in chiloți iar eu fără să observ m-am aşezat deasupra lui exact pe "pata aia albă" eu fiind complet dezbrăcată, există vreun risc să fiu însărcinată? eram in a 12-a zi de ciclu. Vă rog să îmi raspundeți urgent,pentru ca imi fac griji, eu chiar nu-mi doresc această sarcină

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, lasati joaca cu organele sexuale, mai ales cand nu aveti habar cum se poate ramane gravdia si pe unde se face sexul ca sa ramana femeia gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poți fi gravida.

| Cavaler001 a răspuns:

Nu.
Relaxeaza-te si mai citeste si tu cum se face sexul si cum poti ramane insarcinata.

| vasileparnaie a răspuns:

Eu zic sa il pui sa isi linga chiloti data viitoare

| yzx a răspuns:

Naspa ba sa stii ca imi pare rau dar daca imi dai funda vin la botez daca e ceva dar totusi era sperma acolo sau era cacata de la chilotii tai? Funda Pls

| Saraaaaaa919192 a răspuns:

Sunt sanse extrem de mici...dar ca sa fi tu sigura ca nu s-a intamplat nimic...mai asteapta 2 sapt si fa un test de sarcina.