| anonim_4396 a întrebat:

Oare cat dureaza prostia, de obicei?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pana dai coltu`big grin

| bluesky a răspuns:

"Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana si totusi de primul nu sunt sigur!" Einstein

| xibalba a răspuns:

In cel mai bun caz: toata viata. In cel mai rau caz: toata vesnicia.

| daii a răspuns:

Prostia e infinita.happyNu are o limita.

by daiiwinking

| anad a răspuns:

"Din betie te mai trezesti dar din prostie niciodata!"

| arysa a răspuns:

De la un minut(in cel mai bun caz) la toata viata. Depinde de persoana.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu moare niciodata.hee hee

| Abcfunny a răspuns:

Prostia este infinitalaughing

| Chocolate a răspuns:

Prostia e mai grava ca si canceru...nu scapi de ea toata viata, canceru mai moare, dar prostia niciodata.

| iri a răspuns:

In cel mai nefericit caz... o viata intreaga big grin depinde de ce persoana este vorba... daca este un copil atunci cu timpul se maturizeaza si ii ies prostiile din cap. Daca este un adult, atunci poate dura toata viata.

| Alina_5575 a răspuns:

Toata viata din pacate

| selena_2212 a răspuns:

Toata viata

| di@n@ a răspuns:

Prostia e infinita, ea nu are leac.

| Rallu_3508 a răspuns:

Cat de mult.laughing
Rau e sa fii prost si sa nu-ti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreaba un parlamentar. E cel mai in masura sa-ti raspundahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la moarte, ca nu are leac si doare al naibii!(scuze de limbaj)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va dura atata timp cat mama prostilor va continua sa ramana gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostia nu dureză, prostia e permanentă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana cand decizi sa sacpi de ea, pana o constientizezi, pana ai parte de vreun "ajutor" pentru a scapa de ea