| anonim_4396 a întrebat:

Oare ce crede un baiat cand vede ca o fata este curtata de mai multi baietii si ea, oarecum le da atentie dar nimic mai mult?

Răspuns Câştigător
| Vrajitor a răspuns:

Poi. depinde de educatia lui. eu personal as zice ca daca le da atentie este o fata fara viitor in 5 ani de zile! iarta-mi nesimtirea happy

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Iti zic eu ce crede. Va crede ca e o tarfulitza si nu ii pasa de sentimentele lui. De ce sa faci asta,daca nu vrei sa fii cu toti, nu?
Daca vrei sa te priveasca cu alti ochi decat rai acel baiat, vorbeste doar cu fetele si mai putin cu baietii.