| Secretkkk a întrebat:

Oare cum sa-l testez daca ma place?

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cu detectorul de minciuni. Si il legi si la o priza. De cate ori minte, ii este administrat un soc electric.

| sorin a răspuns:

Incerci cu frumosul daca nu apelezi la torturalaughing

| sorin a răspuns:

Da o nevinovata gluma....sau nulaughing

| Secretkkk explică:

Mia placut aceea cu tortura, sper ca era o gluma

| Secretkkk explică:

Da o gluma, dar veata nu se trateaza ca o guma, sentimentele pecare le ai fata de cineva nu sunt doar o gluma nu-i asa?

| timbucadrian a răspuns:

Pai il intrebi in fata... si vezi ce reactie are...

| valyutzu a răspuns:

Iubitu hmmmmm eu zic sa te dai intr-un fel p langa alt baiat si vezi ce privire are ce zice

| Mircea_blabla a răspuns:

In general nu cred ca se testeaza astfel de lucruri. Iti dai seama de ele sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu hartie de turnesol, daca se inroseste te iubeste. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l :-) Sau intreaba pe altcineva daca poate sa-l intrebe