| aallle a întrebat:

Imi place mult un baiat din liceu, cum il testez subtil sa vad daca si el ma place? happy

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Te dai pe lângă el, dacă te place își va face prezența pe lângă tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zimbesti si daca si el iti zimbeste, te place big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Intri cu el în vorbă, îi zâmbeşti.
Te pup!

| BrokenArrow a răspuns:

Îi dai cu un ciocan in cap. Dacă-ţi dă inapoi, nu te place.

| soricelulRulz a răspuns:

Faci tu primi pasi, ii zambesti, te bagi in vorba si merge un compliment dar subtil gen "imi place tricoul " sau ceva de genu si dupa vezi cum reactioneaza vezi daca iti raspunde

| aallle explică:

Va rog mult, mai multe explicatii ca nu stiu ce sa cred tongue

| aallle explică:

Pai vorbim aproape in fiecare zi multtt tongue