| sorina18 a întrebat:

Oare de ce fostul meu prieten tot imi da semne ca inca ar mai tine la mine,imi vorbeste frumos,imi zambeste,incearca sa ma ia de mana si in brate,se baga in seama cu mine des, ma cheama pe afarastraight facedaca el a spus ca nu vrea sa se mai impace niciodata cu mine?sad.
Am fost impreuna un an si el a pus punct pentru ca spunea ca nu crede ca am fi potrivitisad si suntem despartiti de 2 saptamanistraight face
Ce sa mai inteleg?
Eu tin la el si vreau sa ma impac cu el dar nu am curaj sa ii spunsadimi este teama sa nu ma respinga si sa ma simt si mai nasol pe urmasad

3 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Poate ca a realizat ca te-a pierdut si te vrea inapoi, unii oameni nu realizeaza ce au decat cand pierd, pai uite te sfatuiesc sa vorbesti deschis cu el, sa ii reamintesti clipele frumoase petrecute alaturi de el si cu singuranta ca el se va impaca cu tine, zi ca despartire asta a fost pentru faptul de a va uni mai mult unul fata de celalalt.happy
Succes!

| neutrino a răspuns:

Se joaca cu tine si cand e liber si nu are pe altcineva se multumeste cu tine.

| buCURboss a răspuns:

Vrea doar sa te f*ta. FUNDAA?! :X