| alexa19 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fostul meu prieten? Am fost impreuna 4 luni dar el a pus punct relatiei pentru ca spunea ca nu crede ca suntem potriviti.De o luna si 2 saptamani numai suntem impreuna, ne vedem mereu pentru ca el sta vizavi de blocul meusad

Vorbim asa cand ne intalnimstraight face

El nu prea da semne ca ar vrea sa se impace cu minesad
Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Pai atunci lasa-l sa isi traiasca viata si fa si tu la fel!
Dragoste cu forta nu se poate!
Poate baiatul nu mai simtea pentru tine asa multa iubire ca la inceput si ti-a spus ca nu va potriviti! daca te iubea nu se despartea de tine!
Lasal sa isi gaseasca pe alta si cauta-ti si tu pe altul, nu umbla ca disperata dupa el ca oricum nu rezolvi absolut nimic!