| ForYouu a întrebat:

Oare de ce nu ma pot indragosti si eu de un baiat care ma place, care ma iubeste; de ce nu.l pot uita pe acel baiat care nu se gandeste niciodata la mai mult decat prieteni? DE CEEE?! Ne intelgem bine, vorbim din cand in cand, dar atat si stie foarte bine ca il plac. Vorbeste cu mine, imi trimite mesaje... dar atat! Pur si simplu il ador, mi se pare baiatul perfect straight face si nu.l pot uita. Mentionez ca am acest sentiment pentru el de vreo 5 ani.

9 răspunsuri:
| oanaade a răspuns:

Stiu cum e! Dai cu piciorul la alti pentru ca tu il iubesti pe celalalt. Offf e greuu! Eu nici acum nu am trecut peste! Stai cu cel care te iubeste pentru al uita pe celalalt! Cui pe cui se scoate! happy

| neutrino a răspuns:

Baiatul acesta al tau este plin de defecte, daca nu stie cum sa cucereasca o fata care deja e moarta dupa el. Sa inteleg ca ai deja 13 ani?

| Rockefeller a răspuns (pentru neutrino):

Poate ca nu vrea sa o cucereasca, si o trateaza ca pe o colega/amica nimic mai mult!

| ForYouu explică (pentru neutrino):

Nu, am 15

Răspuns utilizator avertizat
| FCMMM a răspuns:

E smecher baiatul. Stie cum sa profite de tine fara ca tu sa iti dai seama. Trece un timp si iti mai da un SMS care trezeste in tine o speranta.

| ForYouu explică (pentru FCMMM):

Daa cam asa, sunt forte fericita cand primesc cate un sms de la el puppy dog eyes.

| FCMMM a răspuns (pentru ForYouu):

Te cam joaca pustiul big grin.

| ForYouu explică (pentru FCMMM):

Mdaa... si totusi nu pot sa.l uit. Orice as face tot la el ma gandesc!