| ray_1368 a întrebat:

Oare din ce cauza nu am pofta de mancare si daca e sa mananc ceva pot doar ceva dulce.si asta cam de 4 zile. O fi din cauza menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| Lady2012 a răspuns:

Da bineinteles! La toti e diferit! Dar tare multe fete cind au menstruatie maninca foarte mult dulce, unele au crreturi, altele ameteli.Mie una cind am menstruatie mie foarte rau si n-am gust de nimic.Asa ca nu-ti fa griji.Iar daca dupa menstruatie tot va fi asa, adreseaza-te la doctor. Sper ca te-am ajutat un piculet

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Si eu patesc la fel.imi vine sa vomit daca mananc mancare "normala", dar nu refuz niciodata ceva dulcelaughing am pofte muuulte cand sunt pe stop: ba as vrea o prajitura, ba o portocala.happy

| Metempsihoza a răspuns:

Probabil. Bea un paharut de vin rosu pe zi si o sa-ti revii happy nu exagera ca dai in betie laughing