| Megas a întrebat:

De 3 zile nu prea mai am pofta me mancare, daca mananc, mananc fortat... din ce cauza? straight face

Răspuns Câştigător
| daniella9805 a răspuns:

Sigur nu esti indragostit/a mie mi s, a intamplatbig grin
dar totusi gluma.i gluma pana la un punct. chiar ar trebui sa vizitezi un medic

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Consulta un medic.

| 45tibi a răspuns:

Mie mi se pare normal,uneori nu avem pofta de mancare,daca nu iti este foame nu manca si dupa un timp o sa iti vina si pofta de mancare(cand esti satul nu ai pofta de mancare, dar cand iti este foame, atunci ai pofte si ai mananci fara probleme).Se mai regleaza si organismul, ca atunci cand mananci mult dulce si apoi simti nevoia de ceva sarat sau acru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi din cauza stresului, supararii si daca persista faci niste analize.