| MariusDeejay a întrebat:

Oare distanta a indepartat dragostea noastra? eu eram din Oradea ea din Cluj, ea ma iubea si eu pe ea nu ne-am certat nimic imi puteti spune care o fi cauza ca nu mai suntem impreuna? asa eram amandoi de fericiticrying

Răspuns Câştigător
| smilegirl a răspuns:

Salut Marius, sper ca urmatoarele cuvinte vor ajunge la sufletelul tau si tu m-a vei intelege. Dragostea e la fel ca un monodeism, voluntar la inceput, patologic pe urma. Distanta niciodata nu va putea distruge dragostea adevarata, ea poate doar intari acest sentiment profund, spre o pasiune fara de margini. Dragostea indura totul, iar timpul este doar un mic obstacol creat de distanta, prin care nu toti pot sa treaca. Imagineaza-ti doar, cit de mare a fost dragostea ei fata de tine daca ea nici nu a incercat sa schimbe situatia, o relatie se bazeaza pe incredere si sinceritate, indurind o multime de probleme mult mai serioase.

12 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

La distanta toti 4 sunt fericiti :*

| MariusDeejay explică:

A zis ca pentru mine ar face oricesad

| RAY a răspuns:

Te iubea cu altu fi serios cum sa crezi in femeii trebuie sa fi nebun sincer

| h3r a răspuns:

Mi-e așa milă de tine, mai ales când mă gândesc cum tu singurel căutai ieri fete disponibile în Oradea.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru h3r):

Durrrrrrrrrrrrrr laughing)

| h3r a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Așa a fost. El și-a făcut-o.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru h3r):

laughing Oricum, de fraieri din astia dai peste tot

| h3r a răspuns (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Fraieri sau nu, cert e că și-a căutat-o, iar tipa a știut bine ce face.

| Danysan a răspuns:

A zis dar nu s-a tinut de cuvant -Mergi inainte.

| LivingLouder a răspuns:

Distanta e de vina

| igrek a răspuns:

S-a plictisit. Asta-i viata.

| sticla09 a răspuns:

A gasit unul fara burta.