| ifitime67dorin a întrebat:

Oare o sa-mi gasesc si eu o prietenea crying am 2 ani de cand tot caut si nu am gasit nimiccrying

10 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Ifitime67dorin isi cauta si el o prietena si nu gaseste. Toate fetele sa apeleze la el. (glumeam)
Frate, stai tu linistit ca pentru oricine exista cineva.

| DEBrown a răspuns:

@morenadolce

Multe vreilaughing

| chandnisharma a răspuns:

laughing) o sa iti gasesti ce naiba si-a gasit dorel( vreau sa imi fac o prietena da nu gasesc toate fetele sa apeleze la mine rolling on the floor) si sa nu iti gasesti tu? cauta unde trebuie!

| N3rvos a răspuns:

Aia e toata faza ca u cautzi, nu mai cauta si o sa vezi ca o sa aparahee hee

| claudiuflorin a răspuns:

Nu cred ca iti vei mai gasi vreodata, esti ratatul vietii! laughing))) laughing)) rolling on the floor)))

| dfcsb97 a răspuns:

Da e normal ca o sa iti gaesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei gasi cu siguranta! Undeva este si jumatatea ta!
Nu cauta tu dragostea adevarata te v-a gasi ea pe tine!
SucceS! Si ai grija de tine! happy

| ketammine a răspuns:

Poate fizicul tău e de vină.laughing).

| morenadolce a răspuns:

Hey mai gasit pe mine... ce zici?

| morenadolce a răspuns:

Normal daca arati fff bine si esti dotat financiar siii la pat