| papusika a întrebat:

... oare sunt gravida? ...nu stiu ce sa cred? mi-am facut 2 teste de sarcina si au iesit aman2 negative, mi-a venit s menstruatie putin cam ciudat intr-adevar adica acum 2 luni mi-a venit doar 4 zile dar luna asta mai venit 5 desi mie inainte in venea 6 zile, nu stiu ce sa cred, multa lume zice ca este posibil sa iti vina s ciclu peste sarcina dar daca eram insarcinata imi arata testul de sarcina, nu-i asa? voi ce cred-ti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata si nu ai nici probleme, pe masura ce te maturizezi sau imbatranesti, durata menstruatiei poate scadea.

5 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ca sa fii sigura, fa-ti si un consult de ginecologie si asa afli care e problema.

| mioara a răspuns:

Cred ca ai o anexita care tb tratata neaparat

| micuta_8485 a răspuns:

Daca testul a iesit negativ in nici un caz nu esti gravida. poate fi tulburari homonale...sau...cine stie ce? dar eu iti recomand sa nu stai asa si sa mergi la un medic ginecoloc daca tu simti ce ceva nu este in regula cu tine.multa sanatate!

| claudya a răspuns:

Esti tanara si ai putea avea dereglari hormonale sau.....totusi consultul medical de specialitate ar raspunde tuturor intrebarilor tale....multa sanatate.

| haladita2307 a răspuns:

Sincer nu am incredere in teste sora mea a facut 3 teste iau spus ca nu este si era in 3 lunilaughing asa ca nu cred in ele cred in doctorii si in ecografii asa ca fugi la doctorwinking