| Petra7512 a întrebat:

Ofer funda! Bună TPU,prietenul meu s-a despărțit de mine acum doua zile, sufăr foarte tare. Spune ca nu mai e ca la început și ca relația s-a răcit și ca l-am îndepărtat de mine. Dar ca vrea sa fim prieteni si ca ma iubește și ca vrea sa mai vorbim. ne vedeam doar în weekend când venea acasă. insista sa ne vedem ca sa îmi de-a un lucru ce l-am lăsat la el... Și se pare ca de revelion vom fi împreună la masa. Ce ar trebui sa fac? Sincer nu îmi doream sa ne despărțim oricât de greu era. Ce ma sfătuiți?

Răspuns Câştigător
| anonim0just0for0me a răspuns:

Se pare ca tii mult la el. De el nu stiu ce sa spun. Poate s-a îndrăgostit de altcineva si voia sa te ia usor, ca tine la tine. Zic sa incerci sa treci peste si poate gasesti pe cineva care te va iubi indeajuns. Bafta.

| Petra7512 explică (pentru anonim0just0for0me):

L-am întrebat ținând cont ca noi suntem foarte sincer unul cu celalalt, și a jurat ca nu a găsit pe nimeni și ca momentan nu mai vrea o relație, vrea sa își limpezească gândurile. Tind sa îl cred, chiar dacă na, par naiba. Poate ai dreptate.

| anonim0just0for0me a răspuns (pentru Petra7512):

Increde-te doar in tine. Poate si in el, dar puțin. Din cate spune, clar nu vrea sa fie mai mult intre voi! Nu poti sti ce gandeste. Cred ca vei gasi pe cineva perfect pentru tine. Mi se pare ca nu te merita, chiar nu te merita. Ai grija de tine!

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O să treacă.
Lasă viața să meargă-nainte.

| Ramses98 a răspuns:

Se mai intampla. Nu trebuie sa te lasi influntata de asa ceva.