| DiannaDi a întrebat:

Ok. are iubita dar eu il plac foarte mult. nu intentionez sa ii despart, cu toate ca relatia lor nu merge prea bine, eu vreau doar sa ii las un mesaj prin care sa ii spun ce simt. nu vreau sa par disperata ci foarte naturala si nu stiu cum sa imi formulez ideea. idei? multumesc

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Am o singura idee, stii si tu care ii aia desi nu iti place. Vrei sa elaborez?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte si asteapta: nu poti fi naturala atunci cand deja esti usor disperata.

| Alcyon a răspuns:

Daca nu vrei sa pari disperata, atunci nu-i scrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa-i desparti pentru ca nu esti sigura ca poti...

Faptul ca esti dispusa sa-i trimiti un mesaj in care sa-i spui ce simti pentru el e un indiciu destul de clar ca iti doresti ca el sa o paraseasca pe respectiva pentru tine.

Voiam doar sa clarific asta, ce faci sau cum faci nu ma prea intereseaza.

| StalkerSoul a răspuns:

Pai daca are iubita lasa-i in pace. numai te baga tu peste ei, tie ti-ar placea sa se bage alta peste tine?!

Daca se despart cei 2. ii trimiti mesajul si cine stie poate il "consolezi" tu in acel "moment greu" din viata lui laughing.

Multa bafta.happy

| Ella192 a răspuns:

Eu cred ca mai bine sa-ti tii mesajul doar pentru tine. Doar daca nu merge relatia asta nu insemna ca ai voie si tu sa te implici in ea. Daca o sa puna punct atunci cred ca e normal sa-i zici, dar asa atit timp cit e in relatie nu e nevoie sa fii roata de rezerva.

| SergiuValentin a răspuns:

Nu te baga. Pastreaza pentru tine. Cand se vor desparti daca o vor face atunci zii ce simti pentru el.

Din moment ce relatia lor nu merge prea bine de ce nu astepti sa se termine? Cred ca ar fi mai potrivit asa, dupa aceea poti sa te implici mai mult cum s-ar spune. Daca ii scrii acum ceea ce simti pentru el nu ai de unde sa stii cum ar putea afla actuala iubita si s-ar ajunge la altele. Bafta, sper sa iei cea mai buna decizie, eu zic sa mai astepti.