| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci poate vi se va parea absurd dar...
De cate ori am iubit ( eu de cate ori iubesc, iubesc ani intregi. ) sentimentele nu mi-au fost impartasite, sau daca au fost atunci a fost prea tarziu.
Nu m-am indragostit de multe ori, deoarece atunci cand iubesc, iubesc pana la capat, si nu pentru scurt timp.
Dupa mult timp in care nu am fost indragostita de nimeni, a inceput sa imi placa de un baiat de la mine din clasa. Nu as vrea sa imi placa de el deoarece nu am nicio sansa la el, si asta nu pentru ca suntem diferiti, desi suntem...asta pentru ca nu prea ne petrecem timpul impreuna. El are prietenii lui eu pe ai mei.
Si atunci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| candygurl22 a răspuns:

Pai la mine asa au inceput toate marile iubiriwinking cu baieti pe care ii cunosteam fff puztin... eu zic ca poti vb cu el chestii obisnuite, pentru ca sunteti colegi totusi... incearca sa te apropii de el si nu incepe din start cu gandul ca "nu ai nicio sansa la el" tongue daca vrei poti sa'l cucerestiwinking afla mai multe despre el si pasiunile lui si incearca sa vb cat mai des cu el, sa'l ajuti cand are nevoie de sprijin si sa'i arati ca iti pasa. Si chestia cu "De cate ori am iubit ( eu de cate ori iubesc, iubesc ani intregi. ) sentimentele nu mi-au fost impartasite" asta e probabil pentru ca nu ai gasit ink persoana potrivita, dar nu toty baietii te ranescwinking nu strica sa incerci :* succes

4 răspunsuri:
| jora92 a răspuns:

A oprima sentimentele este mereu greu, daca tii frica sa nu te indragostesti de el trebuie pur si simplu sa gasesti pe cineva care sa-ti placa. Sau apucate de jocuri on-line uiti de totul
worked for me devil

| JokKer a răspuns:

Ei si? de unde poti sti ca nu ai sansa? doar el asta stie, la mine e tot asa desi la mine e problema. in virsta insa mai mult deprieteni nu suntem pina cand

mi se pare ca o sati primeasca tot daca ai sa fii mereu vesela baietilor le plac fetele vesele crede-ma

| SyN a răspuns:

Ai putea sa sa fii una din prietenii lui si el unul din prietenii tai si de acolo mai departe incearca sa vorbesti cu el sa ii spui ce simti. da stiu ''cum?''. Incearca! Si eu incerc sa ii spun unei fete ca o plac. dar nu o fac. nu stiu dc. dar incearca ca poate ai sa reusesti succestongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa sa fii una din prietenii lui si el unul din prietenii tai si de acolo mai departe incearca sa vorbesti cu el sa ii spui ce simti. da stiu ''cum?''. Incearca! Si eu incerc sa ii spun unei fete ca o plac. dar nu o fac. nu stiu dc. dar incearca ca poate ai sa reusesti succestongue