| ριтιкaa1998 a întrebat:

E o poveste destul de lunga. Sper sa aveti rabdare sa cititi si sa ma ajutati.
Deci.mie prin toamna, acum 2 ani incepuse sa-mi placa foarte tare de un baiat. La inceput am crezut ca sunt indragostita de aspectul lui fizic,dar nu a fost asa,iar cu timpul m-am indragostit de el foarte tare.
Noi am vorbit abia peste un an,cum ar veni toamna urmatoare. Atunci ne-am cunoscut prima data si asa,dar ne-am racit prietenia. Eram foarte trista,fara chef de nimic. Iar in primavara i-am spus tot ce simt pentru el,ca ma saturasem sa stau asa. Si ma gandeam ca sentimentul poate e reciproc. Am fost atunci impreuna pentru o perioada scurta de timp,pentru ca lui nu ii placea sa stea cu mine si ma prefera mai mult ca o prietena. Suntem diferiti,ce-i drept. Iar acum o luna l-am bagat in seama adica ca amici,sa vad cum mai este etc. Si a zis ca ma place,ca ii e dor de mine,ca ar vrea sa ma vada,si am fost deci,din nou impreuna. Si se purta foarte frumos. A zis ca tine la mine dar s-a despartit de mine, pentru ca a zis ca suntem prea diferiti. Si eu si acum il iubesc dar nu stiu de ce a zis tot ce a zis daca s-a despartit de mine dupa? Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

E simplu scumpa pitica, avand in vedere ca sunt baiat iti voi raspunde foarte simplu si pe scurt, el ca baiat te-a placut dar nu atat de mult si tot ce a incercat sa faca a fost sa vada daca mai stie sa agate si sa inebuneasca fetele, a fost un test pentru el sa vada daca mai e in stare sa cucereasca, si a vrut sa mai vada daca el reuseste dupa mult timp sa afle daca mai tii la el, pentru a vedea daca mai inseamna ceva pentru tine, si dupa ce s-a convins a plecat, cu toate astea imi pare rau pentru situatia ta din cate se vede esti o fata minunata care a pus suflet si nu merita asta, dar stai calma ca roata se intoarce mereu, sper sa treci peste si sa ii arati ce a pierdut mult succes scumpa pitika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vai de mama lui, nu stie ce vrea. Acum sunteti impreuna acum nu. A 2 oara cred ca se simtea singur si de aia te-a bagat in seama dar ti-a facut pasi iar. Lasal ca nu e nimic de capul lui.

| MeddyMaddy a răspuns:

Sunt de acord cu Endorylus, nu e nimic de capul lui. Incearca sa-l uit nu uita ca balta are peste.