| KarinaMiller a întrebat:

"Omul care lasa sa-i scape dragostea vietii sale va ajunge singur cu regretele sale si toate suspinele lumii nu-i pot aduce alinare sufletului" Ati trait asa ceva?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Am iubit, am fost iubit, am divortat de "dragostea vietii mele" si te asigur ca sufletul meu este mai alinat decat a fost vreodat.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Iarta-ma ca rad, dar nu ma pot abtine,, am divortat... sufletul meu este mai alinat decat a fost vreodat.,,, laughing

| KarinaMiller explică (pentru corbulalbrosu):

laughing foarte amuzant

| corbulalbrosu a răspuns (pentru KarinaMiller):

De ce ar fi amuzant? este purul adevar. De cand am divortat mi-am recapatat LIBERTATEA. Mi-am regasit alinarea si alintarea in bratele prietenelor adevarate care ca si mine au scapat de "gratiile coliviei de aur" numita casnicie. Ma indoiesc ca intelegi (poti intelege) esenta prieteniilor cu beneficii.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Casnicia nu stiu cum e, dar chestia cu esenta.....nici nu ai idee cat o inteleg laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ma intreb daca o intelege si domnisoara Karina. Imi cer scuze daca am gresit incadrarea.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Desi inteleg beneficiile, avand esperienta practica, sper sa nu ajung la aceeasi concluzie ca tine legata de casnicie. laughing

| neutrino a răspuns:

De multe ori!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E valabil la orice, nu doar la dragoste. Cine nu are regrete inseamna ca nu a fost nevoit sa ia decizii dificile in viata.