| raullik007 a întrebat:

Pana la ce varta penisul e erect?(se scoala)?

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pana la sfarsitul vietii. Si unui pusti de 10 i se scoala, dar si unui mos de 90 de ani. Bafta!

| epurasu a răspuns:

Daca esti sanatos pina la batranete chiar daca mai greu dar se scoala.

| CrushBoy89 a răspuns:

Este erect pana la moarte. Testiculele produc celule sexuale(spermatozoizi) pana la moartea barbatului respectiv.
Imi place biologialaughing
Funda?smug

| xPicPoc a răspuns:

Desigur este si un risc, daca te masturbezi excesiv la batranete cred ca o sa o "scoli" cu viagra cum face irinel columbeanu laughing

| nuconteaza123 a răspuns:

Pana pe la 60... pe urma o folosesti doar la pipilaughing