| DamianM a întrebat:

Parintii cred ca la 22 de ani eu sunt cuminte in continuare asta vreau sa creada doar ca eu am fost de la curve fara sa stie ei e asa rau ca am fost la curve, wtf tot imi pun intrebarea asta

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca parintii tai te cred cuminte, odata ce esti un fost consumator de droguri, dupa cum singur afirmi aici, iar cum continuis a minti si sa te ascunzi, facand alte chestii care iti pot afecta sanatatea, mai ales daca nu ai folosit prezervativ.

"în 7 Mai | DamianM a răspuns :

Am 23 de ani creierul meu e terminat investigatiile RMN au iesit varza am fost dependent de droguri, mi s-a spus clar ca nu mai sunt sanse sa imi revin de la tremurat, asta a cauzat depresie la orice chestie mica si ma afecteaza cel mai tare la fete creierul imi apasa fara sa ma lase sa gandesc rational in spital mi s-a dat mai multe tipuri de injectabile din categoria inhibatoarelor selective si ceva pentru obsesiv compulsiv injectii mari si foarte dese, acum sunt doar pe medicamente dar simt uneori obsesii si cred ca este nevoie ca psihiatrul sa imi mareasca doza, eu am terminat si cu drogurile si acoolul si masturbarea am terminat nu ma mai intorc la ele eu am probleme la cap daca ma apuc de chesti sexuale le declansez si pe celelalte eu nu mai am voie de placere intensa oricum eu am terminat definitiv cu asta la cat m-am batut daca ma apuc iar singura sansa ar fi sa ma arunc de la etaj, nu mai eu am terminat."

| DamianM explică (pentru Violleta2022):

Da este un raspuns mai vechi dar a fost doar un sondaj de opinie nimic real, nu consum droguri, insa postarea asta e reala.

| dullcat a răspuns:

Poate fi rau, depinde cat de responsabili ati fost.De pilda, stiai ca se pot lua boli cu transmitere sexuala chiar daca ati folosit prezervativ?

https://www.romedic.ro/......iv-0P41349

Si de ce ai vrea ca parintii sa te considere inca un baietel cuminte? Um, crede-ma ca ei stiu ce este in capul tau, indiferent ca alegi sa le spui sau nu, mai ales tatal tau, care a fost si el ca tine, la 22 de ani. :)) Macar fii adult si recunoaste ca da, ai fost? Ce iti vor face? Te vor pedepsi? Nu cred.De la un punct incolo ar fi matur sa zici adevarul pentru ca oricum esti adult si poti face ce doresti.Nu mai este nevoie sa te ascunzi asa cum aveam toti tendinta in adolescenta.

| DamianM explică (pentru dullcat):

Da dar in general le luam prin selectie, dupa fiecare raport toate se spalau si nu accepta nici macar 1 fara protectie la sex normal

| dullcat a răspuns (pentru DamianM):

Bine, tu stii.

| sofisis a răspuns:

A fi cuminte la varsta ta nu inseamna a nu face sex. WTF?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu este ceva rau neapărat, este doar penibil, patetic ca ajungi sa apelezi la astfel de servicii cand poți sa agăți o femeie pentru a face sex. Fă-ți o iubita si vei avea parte de sex "gratis" fără sa mai trebuiască sa plătești asemenea femei, sunt sigura ca si părinții tai s-ar bucura sa aduci o fată acasă sa o cunoască.

| Analex17 a răspuns:

Sal. De ce nu iti faci o prietena sau sa faci sex cu o persoana cunoscuta. E mult mai sigur.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Cred ca ar fi foarte intelept, ca dupa o perioada de 1-3 luni sa mergi sa iti faci niste analize.