| An89 a întrebat:

Pastilele pentru marirea sânilor au vreun efect? Întreb de curiozitate...

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista pastile pentru marirea sanilor, deoarece sanii cresc hormonal, in functie de organismul tau!

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul CORECT este un cat se poate de categoric NU. Orice alte comentarii sunt complet inutile, lipsite se sens sau utilitate. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Nu au efect.

| LPCTSTR a răspuns:

La fel de bine cum merg genurile pentru marirea penisului... „it's evolving, just backwards"

| Eireann a răspuns:

Daca ar avea efect crezi ca ar mai exista femei care cheltuiesc mii de euro pe o operatie chirurgicala (asta implica anestezie, recuperare, cicatrice, posibil complicatii sau infectii, etc)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curiozitate asa... nu ca le-ai cumparat deja si esti cu ele in mana si ai asa o frica sa le iei ca iti creste un al 3 lea san... eeee lasa ca nu or fi asa rele. Ia si tu una cand iti aduci aminte si o sa fie ok

| An89 explică (pentru anonim_4396):

Nu le-am cumpărat, ce să vezi. A fost doar o întrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aualeu... nu exista așa ceva.

| Paul754880338 a răspuns:

Da! Desigur! Aduc profit si in acelasi timp comfirma proverbul acela romanesc care spune ca "Desteptul promite si prostul trage nadejde ". Sa ma scuze curiozitatea ta, in numele careia ai intrebat, nu intentionez sa fiu nepoliticos.

| Darvid a răspuns:

Aici este vorba de dezvoltare, pentru ca ei cresc hormonal, sper ca te-am lămurit