| iAngel a întrebat:

Pe 14 februarie de Valentines Day vreau sa ii cumpar prietenei mele o inimioara mare sau un ursulet mare, ce credeti ca ii va placea mai mult? Si ii voi darui cadoul la liceu(pica marti 14 februarie) in fata clasei ii voi da cadoul, intr-o pauza.

4 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Ursuletzuuuul:X

| xXdoareuXx a răspuns:

Ursuletul:X:X

| HugoBoss a răspuns:

Ursuletul e mai dragut.

| Anney17 a răspuns:

Ii poti da un ursulet care tine o inimioara sau ceva de genul...sigur gasestiwinking ai putea sa ii iei si o felicitare in forma de inimioara sau una draguta pentru valentines day in care sa ii spui ca ti la ea big grin