| GEORGIANA3489 a întrebat:

Pe data de 24 feb am avut contact sexual cu iubitul meu ne potejat si protejat doua etape nu si a dat drumul in mine sau cv dar poti avea dubi de la secretia aceea sa se intaple ceva? Vreau sa precizez ca nu iau anticonceptionale, si acum recent de doua zile ma doare putin burta

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici nu-i nevoie sa-si dea drumul in tine, odata ce spui ca ai avut sex atat protejat cat si neprotejat, fiindca avea deja sperma pe teava, ramasa de la prima ejaculare si la a doua partida sperma de pe teava s-a scurs involuntar in vagin, putand sa te lase imediat gravida, daca erai in perioada fertila.
Asta este greseala pe care o fac toti incepatorii si care pot lasa femeia gravida, imediat.

| dullcat a răspuns:

Lichidul acela se numeste preejaculator.Iar unii baieti nici macar nu isi dau seama cand ejaculeaza, asadar fii cu capul pe umeri, macar tu, daca nu doresti un copil si folositi mereu prezervativ.Joaca asta cu o partida protejata si una neprotejata nu are niciun sens.

Https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

| vasileparnaie a răspuns:

Eu as zice sa incercati sexul anal ca saraca pasarica plange.