| Simplyy a întrebat:

Pe mess eu si prietenul meu ne jucam un joc pe mess la web: Provocari pe dezbracatea. In acest joc ne dezbracam, ne mangaiem, etc, intelegeti voi. Si nu mai am idei... Are cineva vreo idee asa mai nebuna?

14 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu mai face prostii din astealaughing) Cine stie cum da Pauza la web si iti scoate vreo tzata la imprimanta...

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Siapoi?thinking

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Cum adica si apoi? daca il duce capu, o poate santaja mult timp ..sau o face de ras in cel mai bun caz.O prinde in vreo postura de aia aiurea.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Hei exista politie in caz de santaj.No fost in public pe ea nu o poate acuza nimeni.De ras iar nu o poate face.In lume exista oameni cu placeri mult mai ciudate in lume cum ar fi mancatul sticlei.Doar prosti cad in plasa santajului...

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Da....in fine ...nu mi se pare ok. dar fie laughinglaughing

| eurynomus a răspuns:

Nu vrei sa te joci si cu mine? tongue

| Neinteresantul a răspuns:

Am eu o idee: da web si altora atunci cand faci ce faci cu prietenl tau laughing)

| Simplyy explică (pentru Neinteresantul):

Ti se potriveste numele! "Neinteresantul"

| Neinteresantul a răspuns (pentru Simplyy):

Stiu! Altfel nu-l puneam.

| valy311 a răspuns:

Nu vrei sa ne jucam si noi la fel p mess tot cu provocarii?

| AxlRose a răspuns:

Am eu o idee.....nu iti mai petrece viata pe calculator si fa ceva real prin care sa te vada fata in fata nu la webcam

| Simplyy explică:

Scuzati-mi repetarea: "Pe mess...pe mess" big grin.

| Marian_Silviu_1981 a răspuns:

Da...sa va imbatati/drogati pe web

| swaggiebieber a răspuns:

Stai, cati ani ai?