| iubita_7611 a întrebat:

Pentru baieti care ati facut sex oral fetelor: ce gust are vaginul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu daca nu te propun pentru SEXEXPERTA anului

13 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Multi cred ca gusturile si mirosurile asociate cu vaginul unei fete sunt neplacute, nu este adevarat, mirosul natural al secretiilor unei fete sanatoase este placut si erotic, mai ales pentru un baiat happy. Trebuie sa discutati despre asta inca de la inceput. Baiatul trebuia sa stie cum sa inceapa de la inceput altfel poate dezamagii prietena, cam atat happy, noi nu putem sa iti spunem ce gust are happy, pentru ca nu toate sunt la fel, depinde si de fata.

| wildthing a răspuns:

Gustul? Sublim! Mirosul? Divin! happy tongue

| georgesur a răspuns:

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului:
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat?
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti?
- A fost concediatã si ea...

| piktor a răspuns:

Baga 2 degete si gusta thinking

| matrixismyname a răspuns:

Pe bune, gusta-l singura.

| DjReal a răspuns:

Putin deplasate intrebarile tale dar okhee hee
ma depinde acum de cuplu, sunt aia obsedati care fac oral la toate zdrentele, si sunt cupluri de durata care incearca chestii noi, incluzand si sa-i faci partenerei oral, stii ca e prietena ta, nu umbla cu altii, e ingrijita si etchappydin punctul meu de vedere e ceva excitant...si placuthee hee

| alex1343 a răspuns:

Nu prea bun, Parerea Mea!happy

| italyann a răspuns:

Ai ` o anumita senzatie.` serios vb.hee hee! avand` n vedere faptul` ca. pentru ` amandoi. este ` 1 experienta erotica` potrivita ` laughing) :X daca ` esti din buc. zi`mi big grin

| italyann a răspuns:

Girl`?tongue imi poti da` id`u tau? happy doar daca n`ai prieten...in cazul` n care ai ...nu l-as vreabig grin

| alex66om a răspuns:

Cred ca ai unul daca esti fata...ar trebuii sa stii mai bine...anyway.daca esti buna gust eu si iti zicbig grin

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Prajitura sa dea dracii in capul meu daca te mint

| Vasilica_Miron_1986 a răspuns:

Dulce

| Bejan_Petru_2000 a răspuns:

E chiar bun vaginul ei