| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti: Cum vedeti voi sau ce inseamna pentru voi o relatie? Cum ar trebui sa fie?

Răspuns Câştigător
| Tony_5725 a răspuns:

Pt. mine ca baiat o relatie inseamna ceva totusi! As vrea ca fata sa nu fie bleaga dar nici intepata fara sup! ok3y Sa fie cuminte draguta si totusi frumoasa ca n-ar avea rost sa ma intelnesc cu o uraciune! deci in concluzie pentru.o fata vreau sa aiba urmatoarele calitati :
-frumoasa
-draguta
-cuminte
-fina
-si nu intepata (fitoasa cum s-ar zice)
winking sper ca te-am ajutat Ioana si sg tu esti o fata cu calitatile necessare pup

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa se faca sex nonstoplove struck

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Tony e raritate frate nu mai sunt extrateresti pe pamant!

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Eu as vrea ca fata sa fie pe profit si sa imi rupa portofelu-n doua ca asa se intampla in Romania

| Crat3r a răspuns:

Pai pentu mine inseamna doua suflete indragostite care tin egal unul la altul nu doat pentru noptile de dragoste, ci pentru ca vor sasi traiasca viata impreuna.

| Tony_5725 a răspuns:

Andreiiltshine intr-un fel tu ai dreptate!