| AlecsOne a întrebat:

[Pentru baieti sau barbati ] [Sunt virgin]Cand penisul meu nu este in stare erecra pot sa il decalotez perfect de tot dar cand este in stare erecta mi se decaloteaza el putin si mi este frica sa trag de pielea de pe cap ...as vrea sa ma lamuriti daca am fimoza sau nu...

8 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Ai tras vreodata, te doare?
daca nu atunci n-ai nimic...

| AlecsOne explică (pentru Bogdan1o):

Am tras astazi si nu ma doare...

| Bogdan1o a răspuns (pentru AlecsOne):

Cati ani ai?
se trage pielea de tot, daca tragi?

| AlecsOne explică (pentru Bogdan1o):

Am 14 ani.....se trage dar am tras potzin....ca mi-a fost frica laughing big grinbig grin

| Bogdan1o a răspuns (pentru AlecsOne):

Vrei sa vb pe mes?
ti-am tr id prin mesaj

| AlecsOne explică (pentru Bogdan1o):

Daca vrei vb aici daca nu nup happy

| Bogdan1o a răspuns (pentru AlecsOne):

Ti-am trimis mesaj, vb prin mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Nu ai nimic, trage ca nu se intampla nimic rau. tongue