| neanicu a întrebat:

Pentru. doamne: cum v-a cerut in casatorie sotul? asa ceva foarte romantic, sau nu prea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela, poate asta a fost de fapt strategia lui. Te-a cerut in lift, pentru ca te-a prins la inghesuiala si stia sigur ca n-o sa fugi laughing

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In ziua in care am implinit un an de relatie, m-a scos in oras si ma ducea la el acasa unde avea pregatit un inel de logodna. Nu stiu cum avea de gand sa ma ceara, ca n-a mai avut rabdare si m-a cerut in lift. Mie mi se pare foarte romantic.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Bro, acum l-am prins eu la inghesuiala. Ca certificatul de casatorie n-are nici macar termen de valabilitate si OPC nu i-a luat in seama reclamatia happy

lolita
| lolita a răspuns:

L-am cerut eu pe el in casatorie. niciunul nu vroiam sa ne casatorin, vorbisem despre asta de multe ori dar mi-am dat seman ca suntem facuti unul pentru altul si am decis sa iau initiativa.

| Malvina24 a răspuns:

Am indraznit sa raspund la intrebarea ta pentru ca de curand am primit un inel de logodna de la iubitul meu cu care sunt impreuna de 3 ani si pe care il iubesc si ma iubeste! a fost un moment minunat! Din pacate inelul e putin cam mare insa pentru mine gestul conteaza enorm de mult! stiu cat a muncit sa mi-l cumpere! si a pus suflet in tot! il iubesc si nu ma asteptam sa ma faca asa fericita un inel pentru ca eu nu sunt fana cadourilor dar cand sunt daruite din suflet le ador!(mai ales la la iubi meu)! Sper ca nu te-ai suparat ca am raspuns desi nu sunt casatorita! O seara placuta tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca nu sotul mi-a cerut mana, am voie sa raspund? Soacra a fost cea mai plina de initiativa si, acum, sincer, crezi ca a reusit o soacra sa creeze atmosfera romantica potrivita momentului? Rad si acum cand imi amintesc!