| Daysukki a întrebat:

Pentru fete: ati vrut vreodata sa fiti baieti? eu pers datongue

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Nu.Eu ca fata ma gasesc bine in corpul meu.Baietii nu trebuie sa treaca orin ceea ce trecem noi cum ar fi menstruatia,durerile de burta groaznice,a naste un copil( si acela cu dureri groaznice) dar daca te gandesti mai bine,si te uiti la lucrurile astea sub un alt punct de vedere ti-ai da seama si ca ei nu vor putea simtii bucuria ca noi de a da o viata, de a simte cum creste un copil in tine. Poate chestia asta, ne face sa fim si mai mature ca ei.

12 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu neaparat ca as fi vrut, dar nah ma roade curiozitatea cum mi-ar fi stat cu o masina beton, in fiecare luna cu cate o tipa!
cred ca mi-ar placut mai mult decat viata de acu...big grin

| AnonimA a răspuns:

Sincer da si nu:X Nustiu dar baieti au dreptul la mai multe, nu le interzic parinti sa stee mai mt d pana la 12 afara, nu le vine menstruatia, nu fc copii si mte altele

insa sa fiu fata e mai superlove struck pana la urma e ceva frumos sa cresti un suflet in pantecele tale.sa te machiezi, sa iti faci parullove struck s mte altele

bafta

| forever4you a răspuns:

Sincera nutongue

| Deea a răspuns:

Nu. Adica am vrut odata ca am crezut ca baietii au voie sa faca mai multe decat fetele. Dar nu as vrea.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da sa stii ca am vrut. Nu mai suportam sa ma barfesca toata lumea ca sunt baietoasa angryangry.laughing
PaPa PUp

| Nikcoletta a răspuns:

Intr-un fel este fain sa fi baiat deoarece: nu trebuie sa faci curat in casa, nu ai menstruatie, nu trebuie sa te chinui prin spitale sa faci copii, si ca pentru ei este mai important fotbalul decat dragostea/persoana iubita... deci ei nu sufera din dragoste cum suferim noi;

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Interesanta intrebare. Sincer, eu nu. Daca as vrea vreo legatura cu baietii mi-ar placea sa devin mai mult un baietoi (o fata care se comporta ca un baiet, pe scurt) dar nu sa fiu un baiat, cu adevarat. Spun asta pentru ca ma inteleg cel mai bine cu baietii(sau baietoii)

Răspuns utilizator avertizat
| mamarutza12 a răspuns:

Pai...schimba-ti sexul! eu nu te-as indruma dar... daca vrei tu

| Elly_1239 a răspuns:

Nu nu as vreabig grin Poate in unele momente dar asa.nu prea big grin

E mult mai super sa-ti faci parul sa te machezi sh sa primesti cadouri martisorare...decat sa daihee hee

| Tady a răspuns:

Da macar pentru o zi si el fata in locul meu...

| CoCooliiici a răspuns:

Sincer dahappy imi doream sa fiu baiatlaughing pentru ca viata baietilor este mult mai usoara decat a fetelorsad.