| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete. ce spuneti fetele cine inseala mai mult barbatii sau femeile? O sa revin cu un articol dupa cateva raspunsuri...batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| c0rn3l1uss a răspuns:

Oamelorlaughing... Fetele inseala mai mult va zic eulaughing)

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am citit rezultatul mai multor sondaje anonime si din toate reiesea ca femeile inseala mai mult.

| CevaNormal a răspuns:

Mie personal mi se pare, ca fetele ca doar baietii nu inseala cu barbati ci tot cu fete, si rezulta ca fata ceea tot a inselat pe cineva laughing,

| emi a răspuns:

Majoritatea cred ca barbatii...eu nu cred ambele sexe inseala la fel de mult sau putin...sau cel putin isi doresc sa insele la fel de mult, singura diferenta este ca inaseala din motive diferite.
Mai exista o zicala... daca te inseala un barbat, trece, cand te inseala o femeie, relatia s-a sfarsit...
Adica noi femeile inselam atunci cand deja dorim foarte mult altceva sau pe altcineva.insa gandurile si dorintele spre o asemenea fapta le avem deja de mult timp inainte...barbatii sunt putin mai impulsivi...adica este o chestie pe moment, pentru ei, si nu are nici o importanta emotiva, pe cand femeile se implica emotional...desigur exista exceptii.
De exemplu cred ca barbatii se gandesc la sex destul de des intr-o zi, insa sunt episoade scurte de cateva secunde. o femeie se gandeste mai rar.insa daca se gandeste la ora 12 amiaza la sex, la ora 12 noaptea se va gandi tot la sex, pana va avea parte de sex. logichappy
Concluzia...ambele sexe duc la bun sfarsit infidelitati, ideea este ca mie personal mi se pare mai grav cand se intampla asta din partea unei femei, deoarece el se implica emotional in act, nu pentru ca vezi doamne ar fi 'femei'-idee gresita.deci automat femeia gandeste mult mai bine consecintele di-nainte, probabil de aceea ni se pare ca femeia este mai linistita...nici gand.
Probabil daca s-ar intreba in loc de faptul in sine.de dorinta actului balanta s-ar rasturna.

| inna a răspuns:

Barbatiihee hee

| MM a răspuns:

Cred ca barbatii, dar femeile inseala cu sufletul.Pentru barbati e doar sex, pe cand femeile sunt pe jumatate indragostite de cei cu care inseala.

| Gabry a răspuns:

Nu cred ca depinde de sexul unei persoane.Fiecare dupa caracterul lui si dupa puterea lui de gandire!
Pana la urma sexul nu e un criteriu pe care sa te bazezi cand intrebi cine inseala mai mult, conteaza caracterul fiecaruia!

| tweety_8071 a răspuns:

Femeileee

| c0rn3l1uss a răspuns:

Mersi ca ti-a placut de minelaughing)
si mersi pentru funditahappywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fii fost okey sa nu cautam pe google ci pur si simplu sa va dati cu parerea... dar nah...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ambii parteneri înșeală, dar procentajul este un pic mai mare la bărbați.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uitati un articol...:)...http://www.libertatea.ro/......45.html... mi-a placut de c0rn3l1uss :)):))=))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@corinu, tu inca nu ai aflat ca "toate femeile e curve"? laughing si barbatii sfinti de la icoane? laughing afli acum de la mine! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a parut bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragul meu nekane ar trebui sa nu jignesti lumea pe aici. mi-ai face pe plac daca te`ai abtine de la comentarii stupide, si treci peste ca nu ma intereseaza sfaturile tale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@corinu, pe cine am jignit si in ce fel? crezi ca ai putea sa imi explici? cand am raspuns, am facut-o in spirit de gluma si nu cred ca am depasit limita bunului simt. te rog sa iti retragi cuvintele, comentariul tau nu isi are sensul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic k baietii k ei intotdeuana cand vad o fata bine facuta si bronzata si bine aranjata numa nu se arunca pe eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii n insala cu femei? eu cred ca ambii insala intr-o relatie instabila. exista cazuri unde chiar nu se gasesc probleme de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toata lumea inseala pe toata lumea, unii numai cu gandul(daca suntprea fricosi sau nu au ce ce happy, altii in fapt. orice am avea acasa tot mai bun pare ce are altul/alta, nu?

| vogueM. a răspuns:

Depinde la ce te referi cand spui "inseala"... daca te referi la sex bineinteles ca barbatii detin recordul... dar daca te referi la "o alta relatie " care presupune un singur barbat nu 7 si care include binenteles si sexul dar si sentimente...bineinteles ca femeilebig grin

| vogueM. a răspuns:

Ei bine.imi rectific raspunsul... unele umbla si cu 7 barbati deodata dar nu stiu...cred ca alea nu se pot numi femei ci C.*. altceva laughing