| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete ce va place tipul de baiat timid dar caruia ii pasa de voi sau cel smecherash

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu prefer timidul.Niciodată nu m-am dat în vânt după băieţii fiţoşi, care cred că pot avea totul şi pun totul în joc.Sunt multe de spus aici,dar eu ştiu cum e să ai încredere în cineva şi să plece de lângă tine, fără să spună un cuvânt măcar.Aş prefera, totuşi mai multă comunicare de la un băiat.Dar asta vine pe parcurs.

| ionutzul31 a răspuns:

Sa inteleg ca esti timid cu fata dorita?
Fii mai relaxat si te va placea si ea pe tine pana la urma.winking

| Alina0491 a răspuns:

Sincer imi placeau smecherasii da am realizat ca cei cu care am fost si au fost smecheasi ma minteau asa ca. am decis sa fiu cu un baiat mai timid. Asa am facut iar acum sunt fericita langa timidul meu care ma apeciaza, ma respecta si ma spijina!

| anonimatus a răspuns:

Cred ca cei timizi sunt mai buni dar eu una iubesc unul,, smecheras"

| CopilaEmo a răspuns:

Nici una din variantele tale...mie imi plac baieti mai smecheri dar in acelasi timp si atent la mine.

| thatgirl1993 a răspuns:

Mie intotdeauna mi-au placut tipii mai "smecheri" dar care aveau de ce sa fie smecheri nu doar prefacuti si am constatat ca in spatele fitelor, si mofturilor si ce mai vreti voi intotdeauna s`a aflat un tip cu suflet mare, capabil sa iubeasca si sa se poartea ca un gentelman cu "fata lui"`

| SecondSe7enS a răspuns:

Deci cu o fata trebuie sa fi si magar si papagal.eu sunt geva de genu "smecheras timid" si toate fetele roiesc dupa mine.