| girlllll321 a întrebat:

care sunt semnele unui baiat timid ca te place?

5 răspunsuri:
| stoubiz a răspuns:

Roseste la fata, si devine agitat in prezenta ta, sau te poate ignora.

| LeonardRoller a răspuns:

Cateodat te ignora, se balbaie cand vorbeste cu tine, daca esti afara face scheme de genul parkour dar daca este pe bicla sau pe role pace scheme pe ele in prezenta ta, cand vrei sa vorbesti cu el sau te cheama cineva la el si tu esti in langa persoana care l-a chemat face orice sa plece din acel loc sau se face ca nu aude si apoi pleaca.Mai sunt multe alte semne dar acestea sunt cele mai folosite. Sper ca ti-am fost de ajutor.thumbs up

| Bianca598 a răspuns:

Se comporta frumos cu tine, da apropouri despre cum mai esti cu " dragostea " si vorbeste mereu cu tine.

| Aednaxela2233 a răspuns:

Tremura(in cazul baiatului care ma place pe mine), se roseste, cand se enerveaza pe tine...bate pe altcinevalaughing