| Markus_4003 a întrebat:

Pentru Fete : Cum credeti cum trebuie sa fie un baiat romantic?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Un baiat romantic trebuie sa atinga unele standarde pe care sa le mentine. Aici trebuie sa regasim mereu o vorba buna, un sarut mai caracteristic a ceea ce vrea sa insemne romantic, gesturi, imbratisari, surprize. Este foarte important pentru orice fata ca iubitul ei sa arate ca tine la ea si este la fel de important ca si noi sa aratam acelasi lucru. Nu de foarte multe ori am simtit romantismul, dar atunci cand l-am simtit m-a adus in asa o stare ca mi-au dat lacrimile. Nu voi mai detalia dar as mai vrea o linguritza de romantism

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel putin Romeo. Vreau o sereneda pe zi(am ghivece multe de floridevil), flori in fiecare zi la ora 16(ora la care m-am nascut), sa ma priveasca ca pe un Soare rasarit in oceanul vietii lui, sa imi scrie poezii
Pfaa si eu care credeam ca nu sunt romantica.Sa-mi fi schimbat perspectiva intre timp? Oare?big grin

| ladygaga a răspuns:

Pai in primul rand sa fie la zi cu romana.

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Sa te iubeasca intr-adevar, sa se comporte frumos si sa fie atent cu tine