| AngelSpeed a întrebat:

Pentru fete! (de curiozitate worried) cum ar trebui sa arate baiatul ideal big grin?

19 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Nu trebuie sa arate neaparat bine, trebuie sa fie amuzant, sa stie sa sarutehee hee si sa-mi placa comportamentul lui fata de o fatahappy

| DevilLife a răspuns:

Potrivit.sa nu fie slab, slab sa il ia vantu de langa mine si nici sa nu fie tipul culturistului obsedat sa imi borasc stomacul atunci cand il vad gol.Sa nu aibe par pe piept(prea multtongue)Si sa nu fie pampalau

| denysame a răspuns:

Buna.
Pt mine nu conteaza aspectul, poate sa fie frumos si sa fie prost,happy
Sa nu se certe cu mine, sa nu caute motiv de cearta, sa nu vb urat, sa nu ma injure, sa ma ajute la greu.happy

| LNK a răspuns:

Pai in primul rand sa aiba doi ochi, un nas, o gura, doua maini si doua picioare. Dupa mai vedem.

| Nicoleta a răspuns:

Inalt, cu simtul umorului dar in acelasi timp si serios cand trebuie, brunet si sa fie "pe aceeasi lungime de unda" cu mine totusihee hee. Altceva nu imi vine in cap acum.

| aisha01eu a răspuns:

Well, trebuie sa fie bogat si sa ma respecte atat. Ca frumusetea e trecatoare. happy

| madytza_7574 a răspuns:

Stiu cum nu ar trebui sa arate baiatul ideal pentru mine, ca cel din poza tabatting eyelashes

| ColorGirl a răspuns:

Pentru mine nu conteaza aspectul cine stie ce(adica na, trebuie sa fie frumusos, dar conteaza sa`mi placa mie)mai mult la mine conteaza sinceritatea, cum e la interiordevilbig grin

| Wooddy a răspuns:

Blond cu ochii mici si albastrii crying[atat]

| AngelSpeed explică:

Si daca are mai mult par pe piept ce are laughing)?
PS: multumesc tuturor de raspunsuri happy

| AngelSpeed explică:

Wooddy dc esti suparata?sad

| AngelSpeed explică:

Pai eu nu ma cred ca sunt perfect dar vreau sa am lipici la fete de asta vreau parerea fetelor smugbig grin

| danieladana a răspuns:

Hmm. parul mai lung big grin ochii caprui... si sa fie mai inalt decat mine e perfect.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

1.Hmmm thinking Mult de scris laughing
Pai ca aspect:
-par lung sau mediubatting eyelashes
-nici slabanog nici batoza laughing
-Putin mai inalt ca mine
-Ochi albastrii sau caprui
-Par nu conteaza.decat sa fie lung :X
2.Personalitate/Comportament
-Nu vreau cocalari, manelisti, si altii d`astia
-Nu sufar perversii laughing
-Nici pe aia care se dau macho man smug nu ii prea agreezhee hee
-Imi plac baietii amuzanti, de treaba, mai nebuni de fel laughing (nu zic in sens de perversi, zic mai tupeisti)
-Imi plac in general rockeri, rapperi, sk8ri, dar nu neaparat
-Care sa ma bage si pe mine in seama, nu de 2`3 ori pe mess si gata, hai`pa

3.Activitati...
-comune XD
-de exemplu, eu stau pana tarziu, vorbesc ore si ore si ore la telefon chatterbox. strig lumea de pe strada, asa ca imi vine mie.laughing ascult rock si rapp, fac misto de lume, merg cu rolele mult day dreaming. imi petrec mult timp afara, imi place sa rad, sa ma bat cu apa, sa fac chestii iesite din comun
-nu vreau sa ma trezesc cu un timid d`ala care nu are tupeu sa comenteze la nimeni.ca asa nu merge laughing

3.

| dayana007 a răspuns:

Nu conteaza frumusetea ci caracterul.cred ca ai observat ca maj fetelor frumoase sunt cu baieti urati sau draguti.rar vezi un cuplu unde ambii arata super... mie una imi place cand un baiat are curaj... sa recunoasca ca a gresit, sa nu se faca "mic" cand vine unu cu tupeu sau mai rau unalaughing (cunosc caz), sa nu vorbeasca vulgar(cel putin nu mereu ca na cateodata te mai scapa), sa fie atent, educat si cel mai important sa imi ofere siguranta (sa stiu ca nici rambo n are ce mi face laughing cel putin cat sunt cu el)

| adytzoi a răspuns:

Pai in primul rand sa aiba bani si in al 2-lea rand sa o aiba MAAAAAARE

| Antonia_2588 a răspuns:

Majoritatea se gândesc că băiatul ideal trebuie să fie înalt, frumos, bogat etc.chatterbox
Eu sunt de părere că aceste aspecte nu sunt importante. Băiatul ideal nu există cu adevărat. Dar persoana care să se potrivească cel mai bine concepţiei mele de ideal, acela există.
El este cel care trebuie să mă surprindă cu ceva nou, ceva frumos. Nu trebuie să-mi aducă zilnic o floare ca să-mi dovedească că mă iubeşte, dar nu strică o mică atenţie din când în când.
El trebuie să fie blând, tandru şi să mă asculte când vorbesc. Băiatul ideal pentru mine este acela care prima dată se uită în sufletul meu şi nu în decolteu.
El trebuie să mă încurajeze să merg mai departe, să aibă demnitate şi să se ţină de cuvânt, nu să încerce să –mi aburească ochelarii cu minciuni şi false promisiuni. Să stie cum să mă coboare cu picioarele pe pământ când zbor prea sus, dar şi să-mi dea dreptate când e cazul, dar şi să mă corecteze când greşesc dar cu argumente nu cu insistenţe.
Aşa este pentru mine băiatul ideal. Dar totuşi cred că cel mai important este să poţi să te uiţi liniştită în ochii lui şi să-I vezi sufletul prin ei. Ochii sunt oglinda sufletului. Şi aceştia ar trebui să strălucească de fericire când mă vede.
Băiatul ideal este cel care te completează trup si suflet.

| Léa a răspuns:

Hey! pai nu pot zice ca fizicul nu conteaza dar cel mai mult pentru mine conteaza caracterul.principalul sa fie amuzant sa nu fie prea lipitor(am invedere ca sa nu umble toata ziua dupa mine) si sa nu fie cu capul in nori.Si cei de preferat sa aiba ochii cafenii si parul negru happy

| A_4435 a răspuns:

Poi...big grin parerea mea...:X sa se duca la un salon sa-i sp aleaia sa-l tunda cumil avantajaza ( ptk nu pot sa`mi dau cu parerea aicibig grin ) asa sa fie pensat imbracat cat de cat in pas cu modathinking si sa stie sa secomporte cu o fata happy! deci chiar nu e multrolling on the floor)