| davidaa a întrebat:

Pentru fete, doare tare când o faci pentru prima oară?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Din experienta mea ca baiat iti zic ca durerea depinde de la fata la fata, in functie de cat de excitata si dornica de sex este. Cel putin asta am observat. Mai sunt si fetele care stau stresate ca le va durea si nu se pot relaxa, si da le va durea rau de tot. Cel mai bine este sa fii relaxata, excitata si lubrifiata cand o vei face pentru prima data. Bafta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

2 sau trei degete inainte sa intre englezul la maimuta, relaxare si excitare maxima, plus o lubrefiere buna ajuta intotdeauna. Bafta deasa si mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rand cred ca depinde de cât de lubrifianta este fata, excitata și cât de mult este implicata emoțional (dacă este excitata la maxim, cred ca nu mai simte durere) și în al 2- lea rand, Depinde de cum percepe ea durerea. Sunt fete foarte sensibile care le doare foarte tare orice lovitura zgârietura etc. Și altele care sunt mai rezistente la durerea fizica. Într-un cuvânt, dacă ai vârstă potrivita și ai alea persoana potrivita, fa sex și ai sa vezi dacă te doare tare sau nu. Atenție! Încearcă sa faci cu cine merita pentru ca o singura data în viata ai ocazia asta!

| Teo29 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, important este sa ai prezervative pe langa tine mereu, ca baietii uita uneori sa le ia cu ei si pot sa iti zica ca ejaculeaza in afara, dar pentru o sarcina e suficient deseori doar lichidul preseminal...asa ca important e sa ai tu la tine mereu si sa i le dai sa le si foloseasca happy