| Nutzu7 a întrebat:

Pentru fete: Scrieti aici, de cate numere aveti nevoie pe seara.Hihi

6 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Bine zis laughing app obsedatii de sex sa...era sa zic eu ce sa faca dar ma abtin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place seara sa sun de pe privat sa fac farse, deci am nevoie de multe numere.

| katy92 a răspuns:

Depinde de cat timp nu am mai facut sex. daca nu am imi facut de mult timp pot fi si 5 daca am facut sex in fiecare zi poate sa fie si un nr sau 2. dar se poate sa nu avem nici khef

| b3b3zapakit a răspuns:

94544534343 de numerewinking

| b3b3zapakit a răspuns:

98877634343333 de numere pe noapte? te tine?

| Nutzu7 explică (pentru b3b3zapakit):

Da si normal, lasa nr tau aici...cioky din simneu