| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete, va plac baietii cu parul lung?(adica nu foarte lung)

17 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu! Doar de Sawyer din Lost :X:X:X:X

| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu-mi plac mai deloc. poate sunt unele expectii dar mai rare

| Ingrid16V a răspuns:

Nu! happy

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă simt bine laughing

| BlackRose08 a răspuns:

Mie nu imi plac. mi se par ciudati laughing si cand vad asa baieti ma gandesc la telenovelele alea siropoase si. iacklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Sunt mai masculini, mai speciali, par mai puternici.
Și da, îmi place de BenBurnleyTheo, dacă înțelegi la ce mă refer, are părul lung, mă rog, mediu.

| Foxyyyy a răspuns:

Da,foarte mult, sunt mai speciali si mai misteriosi happy

| Ycu a răspuns:

Cu parul lung unde?

| tenshi261 a răspuns:

Da:X sunt draguti

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Dap :X

| Loreddana a răspuns:

Imi place cu parul lung, dar sa fie masculin.

| DolceKiss a răspuns:

Depinde cum si -l pieptana.

| Becanee a răspuns:

Da.Dar nu foarte exagerat de lung.

| DaDyva1992 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :* happy

| citygirl001 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| JessieXD a răspuns:

Nu.
Dar depinde... Paru acela pana mai jos un pic de urechi e Ok.Dar mai lung..Nu prea.

| MyKy08 a răspuns:

Da:X:X