| MihaiN1 a întrebat:

Asta e mai mult o intrebare pentru fete...
Ce parere aveti de baietii cu parul lung PRO/CONTRA.
Va plac mai mult baietii cu parul scurt sau lung?

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Pai sincer mie-mi imi plac mai mult baietii cu parul impic mai lung. Dar nu atat de lunga incat de la spate sa fie confundat cu o fata.
Baietii cu parul scurt mi se pareau asa banali, si " invechiti " laughing

Dar ironia sortii : M-am indragostit de un tip cu parul scurt laughing
Drept dovada ca aspectul fizic nu conteaza laughing
Acum depinde, fiecare fata are gusturile ei, la fel ca si baietii. Ce voua va plac la toti fetele cu parul lung?laughing
Nu.
Normal tongue

Funda?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza cat de lung ai parul important e ce si cum gandesti.

| adutzadragutza a răspuns:

Pai mie imi plk baitii gen justin bieber, deci par lung happy

| Kate_9918 a răspuns:

Luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunghee hee. love strucklove struck.

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Nu prea conteaza, daca imi place de el...
momentan am o relatie cu un baiat cu parul mediu {gen justin bieber} doar ca are bretonul drept.:X:X:X:X

| Mario4Ever_8680 a răspuns:

Frate, nici scurt nici lung eu il am normal

| HelloKitty_9514 a răspuns:

Parul lung :X

| lore_6054 a răspuns:

Sincer mie imi plac baieti cu tepiilove struck... dar unii baieti arata drooling cu parul mai lung.acum e si cum arati.adica fata daca ti se potriveste happy...>big grin