| RemusssX5 a întrebat:

Pentru fete: Vă place când un băiat ejaculează foarte multă spermă în timp ce-i faceți sex oral? Sincer, vă excită asta?

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Baga-ti tu un furtun in gura si da-i drumul la apa!

| ROB3RT89 a răspuns:

De ce esti curios? Nici pe fete nu le intereseaza de bataturile tale din palma!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Total scarbos!

Dar te sfatuiesc sa incerci pe propria-ti gurita si sa te intorci sa ne spui si noua daca tie ti-a placut!

| Pascu_Adrian_1990 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sa sugi penisul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pascu_Adrian_1990):

Iti las tie placerea suptului, daca tot esti atat de incantat de procedura!

| RafaielLaur a răspuns (pentru Violleta2022):

Cea mai cu judecata femeie bravo apreciez

| LoveSleep a răspuns:

Rău de tot.
Strânge-o într-un borcan și când nu se uită i-o torni pe față.