| afgsdgf a întrebat:

Pentru fete. Voi v-ati saruta cu un baiat la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

O faci daca simti asta, nu ca asa a zis cea mai buna prietena sau cineva de pe TPU. Lucrurile astea se simt, nu sunt planificate. Daca iti place foarte mult persoana respectiva sau chiar o iubesti nu vad de ce sa nu faci asta, pentru ca o faci cu inima.

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu as face sex la prima intalnirelove struck

| Papusik a răspuns:

Nu, nu m-as saruta cu el chiar de la prima intalnire.

| toxik a răspuns:

Da,de 2 orihee hee

| MaddieGirl10 a răspuns:

Niciodata de la prima intalnire laughing lasa-l intai sa te descopere cat mai bine smug si dupa aia asteapta sa faca el pasul acestahee hee (in caz de va avea curajulhee hee )

| mony1994 a răspuns:

Da.cu baiatul cu care sunt acum asa a inceput relatia. dupa ce neam cunoscut am inceput sa vb foarte mult si nu a intrebat daca vreau sa fiu cu el si nici eu nu l-am intrebat pe el.pur si simplu sarutul a spus tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi se pare ca putem avea o relatie da dar sa faca el primul pas

| Alinka_7611 a răspuns:

Da si nu numai cu unull. si nu e nimic rau in asta)

| ana_5963 a răspuns:

Da e ceva normal...nu crezi?thinking