| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Pentru toti membri TPU va rog raspundeti la intrebarile mele HELP! MULTUMESC tuturor celor ce vor sa ajute!

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Bineinteles ca raspundem numai pune intrebari concrete.

| kiss a răspuns:

Sigur,doar intreaba happy

| Th3AbSinTh3 explică:

La intrebarile anterioare
daaaaa

| SwiTc3r a răspuns:

Ba ce dumnezo ai? normal ca raspundem la intrebarile tale cum raspundem si la intrebarile celorlalti doar nu cred ca isi zice nimeni :Ba hai sa le raspundem la toti in afara de razvanbfmv ca ala nu-i pe lista! apropo si data viitoare intreaba ca sati putem raspundeeeeeeeeeee da-mi funda ca am scris cel mai mult big grinbig grinbig grin