| Cinevacnv a întrebat:

Peste 2luni fac 16ani și am penisul de 15, 2cm lungime si 13cm grosime.Eu ma masturbez de la 11ani (chiar daca nu aveam sperma pe atunci dar simteam o placere)am continuat sa ma masturbez iar de 3ani ma masturbez cam de 2 ori pe zi. Acum nu ma mai masturbez de aproape 2luni.Am penisul prea mare? Media la adulti ar fi de 12-13cm.
Va rog raspunsuri serioase •••si fara comentarii de genul,, ai masurat de la '' sau mai stiu eu de unde.
•Chiar am masurat cum trebuie

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai, lasă-mă! Cândi ti-ai schimbat sexul?

https://www.tpu.ro/......ca-sa-imi/

| darrio2007 a răspuns:

Ai măsurat pe drk!

| mihai69 a răspuns:

Și dacă ar fi prea mare, ce ai face? Mai tai din el?!?
Stai liniștit, e ok.

| dullcat a răspuns:

Cu dedicatie pentru cine este complexat de ceva atat de trivial:

https://www.youtube.com/......tps?/watch

| J0B0MAT a răspuns:

Ați luat vacanța gata, ori e doar weekend și plictiseală?

| VoidEternal a răspuns:

E prea lung. Taie-l.