| Ionutfkk a întrebat:

Peste cateva zile voi saruta persoana iubita. Inca nu e iubita mea, dar stiu ca ma place si eu o plac. Ce sa fac? Cum sa fac? Sunt foarte speriat! Ajutati-ma va roog! Dau funda +vot celui mai bun rasp.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu iti mai face planuri in privinta asta si nu mai fi stresat, lasa lucrurile sa decurga de la sine si o sa fie bine

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nici să nu te gândești că dacă o săruți o să fie cu tine, cel mai probabil vei primi o mamă de bătaie de la o fată. Mai bine pe îndelete, cerei prietenia și vezi cum stă treaba.

| F1rstBlooD a răspuns:

Mai bine iai cere prietenia prima oara
sau daca stii ca te iubeste poti so saruti da daca te uraste
te sfatuiesc sa-ti iei casca de protectie
funda?
bafta